P.H. Edulis
Cezary Kasperowicz
Wełmice 55
66-627 Bobrowice
kom. +48 697 02 00 84
email: edulis@edulis.pl
Stan twojego konta: 0 zł
Twoje produkty: 0
Twój koszykPosiadamy w sprzedaży:
 
1. Grzyby świeże i owoce leśne
2. Grzyby suszone konfekcjonowane
3. Grzyby suszone dla branży HoReCa i przetwórstwa garmażeryjnego


- Grzyby świeże i owoce leśne:

W sezonie letnio-jesiennym w okresie występowania posiadamy w sprzedaży grzyby świeże i owoce leśne z gatunku:
Borowik Szlachetny, Podgrzybek Brunatny, Pieprznik Jadalny (kurka), Maślak Zwyczajny, Maślak Pstry, Maślak Sitarz, Koźlarz Czerwony, Koźlarz Babka, Gąska Zielonka, Czubajka Kania; Czarna Jagoda, Borówka Brusznica, Żurawina.
Realizujemy dostawy z przeznaczeniem na eksport, do handlu krajowego, mrożenie czy solanki. Istnieje możliwość zapakowania towaru w pojemniki zaproponowane przez naszych kontrahentów.
Dla Stałych Klientów końcowych staramy się realizować zamówienia w okresie największego wysypu danego gatunku, co zapewnia uzyskanie najniższej ceny.
 
- Grzyby suszone konfekcjonowane:

Pakowane są w bardzo dobrej jakości worki z folii polipropylenowej zaopatrzone w kolorową i estetyczną etykietę, na której znajduje się kod kreskowy oraz wszelkie niezbędne informacje. Opakowanie pomyślane jest w ten sposób, aby klient miał pełny dostęp do towaru (nie zakrywamy grzybów - nie mamy się czego wstydzić) i do informacji o nim a jednocześnie aby etykieta przyciągało uwagę swoją estetyką.
Grzyby suszone konfekcjonowane pakowane są w worki lub kartony zbiorcze (zobacz dane dotyczące opakowań zbiorczych i paletyzacji).

Paczkujemy grzyby w postaci krajanek oraz samych kapeluszy te ostatnie również na Wiankach (sznurkach). Realizujemy każdą dostawę - zarówno wielką jak i stosunkowo niedużą.

Dysponujemy grzybami konfekcjonowanymi z gatunku:
LP
 Nazwa
Klasa
Postać grzyba
Gramatura
1
Koźlarz Czerwony
Krajanka
 Krajanka
20g
2
Koźlarz Czerwony
Krajanka
 Krajanka
40g
3
Maślak Zwyczajny
I
 Cały kapelusz
20g
4
Maślak Zwyczajny
I
 Cały kapelusz
 40g
5
Maślak Zwyczajny
I
Cały kapelusz na sznurku
80g
6
Podgrzybek Brunatny
Krajanka
Krajanka
 20g
7
Podgrzybek Brunatny
Krajanka
Krajanka
40g
8
Podgrzybek Brunatny
I
 Cały kapelusz
20g
9
Podgrzybek Brunatny
I
 Cały kapelusz
40g
10
Podgrzybek Brunatny
I
Cały kapelusz na sznurku
 80g
11
Borowik Szlachetny
Krajanka
Krajanka
20g
12
Borowik Szlachetny
Krajanka
Krajanka
40g
13
Borowik Szlachetny
II
 Cały kapelusz
 40g
14
Borowik Szlachetny
II
Cały kapelusz na sznurku 
 80g
15
Borowik Szlachetny
I Biały
 Cały kapelusz na sznurku
 40g
16
Borowik Szlachetny
I Biały
 Cały kapelusz na sznurku
80g


Naszym Stałym Klientom zapewniamy:

* system sprzedaży komisowej - płatność za dostarczony towar następuje po jego sprzedaży, istnieje możliwość zwrotu lub wymiany niesprzedanego towaru (zasady sprzedaży komisowej ustalane są indywidualnie).
 
* najwyższą jakość - pod okiem uprawnionego Grzyboznawcy kontrolujemy jakość naszych grzybów na wszystkich etapach produkcji (podczas skupu, suszenia, pakowania i dystrybucji).
Konfekcjonujemy tylko grzyby wyselekcjonowane, bez oznak zaczerwienia.

* konkurencyjne i stabilne ceny - posiadamy własną sieć skupów, dysponujemy również własnymi suszarniami oraz sami zajmujemy się konfekcjonowaniem i dystrybucją naszych towarów. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu towar bardzo dobrej jakości za rozsądną cenę. Ceny naszych towarów nawet w latach klęski nieurodzaju nie wahają się znacznie.

* brak opłat za transport lub przesyłkę - dostawy większe realizujemy transportem własnym, mniejsze, których odbiorcy znajdują się poza stałymi trasami, wysyłamy na własny koszt kurierem.
 
- Grzyby suszone przeznaczone dla branży HoReCa i przetwórstwa garmażeryjnego:

Suszone są najczęściej w postaci krajanek z Borowika Szlachetnego, Podgrzybka Brunatnego, Maślaków oraz Koźlarzy (inne grzyby na zamówienie indywidualne). Mieszanka tak dobranych gatunków zapewni najwyższą jakość Państwa wyrobom. Grzyby dostarczamy zawsze z ATESTEM potwierdzonym przez uprawnionego Grzyboznawcę. Posiadamy w ofercie zarówno grzyby tańsze dla przemysłu garmażeryjnego jak również grzyby najwyższej klasy przeznaczone dla restauracji.

Naszym Stałym Klientom zapewniamy:

* bezpieczeństwo dostaw – czyli pełną realizację zaakceptowanego zamówienia na ustalonych warunkach, które obowiązywać będą aż do następnego sezonu. To my zagwarantujemy odpowiednie stany magazynowe a Państwo określą czy towar dostarczony będzie jednorazowo (mniejsze zamówienia) czy też partiami.

* bezpieczeństwo cen – cenę naszych produktów określamy pod koniec występowania grzybów i obowiązuje ona do następnego sezonu. Staramy się również, aby ceny w poszczególnych sezonach utrzymywane były na jednakowym, niskim poziomie a wahania cen w latach szczególnego nieurodzaju były jak najmniejsze. Zatem będąc naszym Stałym Klientem nie muszą się Państwo obawiać drastycznych nawet 200% skoków cen w poszczególnych latach oraz zmian cen na przednówku sezonu grzybowego.

* najwyższą jakość - to Państwo określają nam swoje wymagania, co do gatunku grzybów (może to być jeden gatunek lub mix kilku) oraz co do formy ostatecznej suszu (całe owocniki, tylko kapelusze, krajanka, grys).
Pod okiem uprawnionego Grzyboznawcy kontrolujemy jakość naszych grzybów na wszystkich etapach produkcji (podczas skupu, suszenia, pakowania i dystrybucji). Towar dostarczamy zawsze z odpowiednim ATESTEM.

* transport i dogodne formy płatności – nasi Stali Klienci nie płaca za transport. Dostawy większe realizujemy transportem własnym, mniejsze, których odbiorcy znajdują się poza stałymi trasami, wysyłamy na własny koszt kurierem. Przy pierwszej dostawie preferujemy płatność gotówką lub przedpłatę przy następnych dysponujemy dogodnymi terminami płatności.

* elastyczność -  posiadamy duże doświadczenie w handlu runem leśnym, potrafimy zapewnić zarówno wielkie jak i małe dostawy. Zdajemy sobie sprawę, iż korzyści ze współdziałania muszą czerpać obie strony, dlatego każdą kwestię dotyczącą współpracy można u nas ustalić indywidualnie.

 
Więcej, patrz Zasady stałej współpracy